نوشته شده توسط : مجتبی زارع صفت

مدل آب زيرزميني در واقع فرم ساده شده اي از يك سيستم واقعي آبهاي زيرزميني است كه بطور تقريبي همبستگي بين عمل و عكس العمل هيدروديناميكي را در يك سيستم ارائه ميدهد. يكي از مهمترين مراحل مدلسازي، تهيه مدل مفهومي مناسب با طبيعت سفره مي باشدكه تهيه آن، بستگي به اهداف مدلسازي و منابع موجود و آمار و اطلاعات ميداني دارد.
برای کسب اظلاعات بیشتر و دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید

شما می توانید به كمك نرم افزار Aquaveo GMS v7.1.7 و با استفاده از داده هاي حفاري چاههاي اكتشافي و نتايج ژئوفيزيكي، مدل مفهومي دشت تبريز تهيه و براي مدل رياضي به كار ببرید.

امروز نرم افزار مفید و درخواستی کاربران خود را به صورت لینک مستقیم از سایت راسخون برای دانلود قرار داده شد

Aquaveo GMS v7.1.7  یا  Aquaveo ground Modeling Solutions یکی از پر کاربرترین نرم افزار های موجود برای تجزیه و تحلیل و مدل سازی و یا به عبارتی مدیریت آبهای زیرزمینی می باشد.این نرم افزار دارای محیط جذاب گرافیکی می باشد که شبیه ساز قدرتمندی برای آب های زیر زمینی می باشد.این برنامه قابلیت 3 بعدی دارد.


تصاویر از محیط برنامه:


دانلود نرم افزار
پارت اول
پارت دوم
دانلود آموزش مقدماتی
رمز:www.hydrogeology.blogfa.com:: موضوعات مرتبط: هیدروژئولوژی، معرفی نرم افزار و دانلود، آموزش نرم افزار
تاریخ انتشار : یکشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۹۰ |
 
   
دانلود و کپی برداری از مطالب و محتوای سایت تنها و فقط با ذکر " منبع : وبلاگ تخصصی هیدروژئولوژی - www.hydrogeology.blogfa.com " و لینک به پست مربوطه مجاز خواهد بود! وبلاگ تخصصی هیدروژئولوژی هیچگونه رضایتی در صورت دانلود و سپس کپی برداری مطالب ندارد و همچنین با متخلفین و مسئولین وب سایت ها طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرائم اینترنتی برخوردی قانونی خواهد شد!